Корзина
97 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
TRUE MASS
+380681263734
+380681263734
Корзина

Протеин

Протеин

Коли люди чують в одному реченні слова «білок» та «тренування», в їхній уяві відразу постають силуети знаменитих спортсменів чи бодібілдерів. Однак щоденна норма протеїну потрібна кожному, незалежно від того чи ви тренуєтесь в залі, займаєшся спортом, чи зовсім нічого не робиш.

Простіше кажучи, білок є одним з основних поживних компонентів, що кожна людина повинна підтримувати у здоровому тілі. Він допомагає відновити будь-які внутрішні чи зовнішні пошкодження, підтримує імунну систему і сприяє покращенню самопочуття. На клітинному рівні, білки беруть участь практично в усіх процесах: транспортування інформації, виконування інструкції ДНК, збереження і відновлення необхідних життєвих функцій.

Для людей, які займаються фізичними вправами білок має першочергове значення - навантаження на організм збільшується, таким чином зростає потреба протеїнів. Під час фізичних вправ м’язові волокна пошкоджуються і для регенерації організм потребує більше білка.

То ж постає питання, звідки взяти потрібну порцію білків?

Споживаючи різного роду продукти, такі як: боби, соєві білкові продукти, горіхи та інші. Якщо ви тренуєтеся, корисно доповнити свій раціон споживання білка з додаткових продуктів харчування, таких як протеїнові батончики чи шейки.

Для кращого засвоєння, білки потрібно вживати після тренування, оскільки вправи ефективно розривають м'язи. Ось чому так часто можна побачити, як люди споживають протеїнові батончики чи шейки коли вони закінчили всі вправи. Важливо також, щоб змішувати цей білок з вуглеводами, це допоможе легше засвоювати білок і перетворити його в більшу кількість м'язової маси.

Якщо ви тренуєтеся і почуваєте себе виснаженими, або не спостерігається ріст м’язової маси, то це найперше свідчить про те, що потрібно додати більше білків до щоденного раціону. Постарайтеся споживати більше продуктів з великою кількістю білків, або замініть їх на протеїнові батончики чи шейки.

Якщо ви працюєте, але знайти себе з низькою енергією або відчуваєте, що ви не будують жодних м'язів, це може бути аж до не маючи достатньої кількості білка у вашому раціоні. Зробіть зусилля, щоб з'їсти більше білка через ваш раціон або спеціальних барів і трясе, щоб відчувати себе краще і отримати більше від тренування.

Другие статьи