Корзина
97 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
TRUE MASS
+380681263734
+380681263734
Корзина

Гейнеры

Що таке гейнери і для чого їх потрібно вживати?

 

Гейнер – це харчова добавка для спортсменів та тих, хто активно займається фізичними навантаженнями.  Суміш складається з натурального білка і вуглеводів у пропорції приблизно 50 на 50. Однак найчастіше переважають вуглеводи у пропорції білків (від 20% до 40% в суміші) і вуглеводів (від 60% до 80% в суміші). Деколи в такі добавки додають вітаміни, мікроелементи, креатин та інші корисні речовини.

Гейнери компенсують дефіцит вітамінів і корисних речовин, які людина не отримує з їжею, яку вживає кожного дня.

 

Головна функція гейнера — збільшення маси тіла і швидке відновлення енергетичних запасів. 

 

Основні функції гейнерів:

 

 •    прискорення набору м'язової маси;
 •    поповнення енергетичних запасів;
 •    забезпечення організму будівельним матеріалом для синтезу нових клітин (анаболічна функція).

 

 

Вплив гейнерів на організм людини

 

Що стосується впливу гейнерів на організм людини, то тут можна бути впевненим у  безпеці вживання цього продукту. Насамперед треба сказати, що перед тим, як купити гейнер та його вживанням обов’язково слід проконсультуватись з лікарем у тому випадку, якщо у вас є серйозні захворювання, наприклад діабет. Якщо ж ви є абсолютно здоровою та активною людиною, що займається спортом чи регулярно відвідує тренажерний зал, то можете бути спокійні при виборі гейнерів. Ця добавка не шкодить серцю та ефективно допомагає нарощувати м'язову масу. Для досягнення максимального ефекту від прийому гейнерів чи інших добавок важлива фізична активність.

 

Яким людям за тілобудовою найкраще підійдуть гейнери?

 

Гейнер особливо необхідний бодібілдерам, пауерліфтерам і важкоатлетам, адже при частих виснажливих тренуваннях компенсувати всі необхідні організму речовини за допомогою звичайного раціону просто неможливо.

Гейнери дуже допомагають наростити м'язову масу людям худорлявої статури (ектоморфам). Спортсмени з відповідною тілобудовою мають швидкий метаболізм та невелику масу тіла, часто скаржаться на те, що навіть тривалі виснажливі тренування не дають позитивного результату, і не допомагають отримати жаданий м'язовий рельєф. Завдяки гейнерам легко підвищити загальну калорійність раціону, забезпечивши організм саме тими речовинами, які потрібні для ефективного росту м'язів.

Ця добавка буде незамінна при худорлявій статурі і саме не схильній до повноти. Людям, які схильні до набору зайвої ваги (ендоморфам), краще утриматися від вживання гейнерів, так як вуглеводи будуть йти в жирові відкладення, без особливого приросту м'язової тканини. В такому випадку краще приймати спеціальні протеїнові суміші і в раціон включати тільки повільні вуглеводи. Ці добавки ви можете знайти в нашому інтернет-магазині Truemass.

 

Види гейнерів

 

Гейнер не має універсального складу. Є кілька основних видів добавки. Ця суміш поділяється на швидкі та повільні по кількості вуглеводів:

 

 1. Швидкі гейнери або ж висококалорійні - це харчові добавки, в основу яких входять швидкі вуглеводи. Гейнер цього виду швидко засвоюється організмом і піднімає цукор, що міститься в крові. Ви набагато підвищите калорійність своєї їжі, а це в поєднанні з тренуваннями сприяє до швидкого набору мускулатури. У складі таких гейнерів основна речовина, з якої він зроблений, може бути: мальтодекстрин, глюкоза, кукурудзяний крохмаль, рисовий або глюкозний сироп, а так само полімери глюкози.
 2. Повільні гейнери або ж високобілкові - харчова суміш з великою кількістю білка і вуглеводів з довгим періодом засвоєння. Це дозволить організму поступово отримувати енергію і підживлення. У повільних гейнерах вміст цукру значно менший, ніж у швидких. Високобілкові гейнери підходять для атлетів, які споживають всю необхідну кількість калорій зі свого звичайного раціону харчування. Гейнери цього типу допоможуть відмінно відновлюватися після тренування і стимулюють ріст м'язів. До складу таких продуктів входять: злакові, ячмінь, бобові, овес, висівки і гречка.
 3. Комбіновані. В таких варіантах немає точного поділу по вуглеводній складовій і в переліку компонентів можна знайти, як моно, так і полісахариди.

 

Поділяють гейнери також і за кількістю білка в складі:

 

 • низькобілковий гейнер. У складі цього продукту буде істотно переважати вуглеводна складова, відсоток білка зазвичай знаходиться на рівні 10% або менше. Ціна низька;
 • високобілковий гейнер. На противагу попередньому класу, тут кількість білка завжди на високому рівні, зазвичай 25-35%, іноді доходячи до 50%. Завжди висока ціна.
 • гейнер із середнім вмістом білка. Таких переважна більшість, звичайно кількість знаходиться десь в межах 15-20 г білка на 100 г продукту. Ціна залежить від фірми і деяких інших показників.

 

Від чого залежить ціна гейнера?

 

Перед тим, як вирішити купити гейнер, варто порадитись зі своїм тренером чи проконсультуватись з продавцем спортивного харчування. Враховуючи свої фізичні потреби та фінансові можливості, ви зможете з допомогою фахівця підібрати саме той продукт, який потрібен для ефективного результату.

При виборі спортивного харчування зверніть увагу, перш за все, на його склад і в останню чергу - на упаковку. Людям з підвищеною вагою рекомендується знижений вміст вуглеводів у коктейлі.

Важливий вміст амінокислот. У хорошому, збалансованому коктейлі їх не менше восьми, тільки така кількість дозволить ефективно наростити м'язову тканину, інакше, при їх нестачі, організм задіє білки в якості необхідного «палива». Також дивіться на кількість протеїну і холестеролу. У нормі, на одну дозу повинно бути не більше, ніж 50 гр протеїнів і 100 мг холестеролу. На смак гейнери досить різноманітні, тому підбираючи їх, врахуйте те, що доведеться вживати цей продукт кожного дня. Перед тим, як купити гейнер, який ви обрали, знайдіть відгуки і поцікавтеся, що пишуть користувачі про його смак та ефект.

 

Як правильно приймати гейнер?

 

Після того, як Ви прийняли рішення купити гейнери в Україні, важливо дотримуватись правильного його вживання. Є декілька основних рекомендацій:

а) вживання перед тренуванням допоможе підготувати організм до великих навантажень. Якщо приймати гейнер для набору маси за півгодини перед тренування, то ви наситите м'язи білками і вуглеводами, необхідними для витривалості при інтенсивних тренуваннях, і допоможете організму працювати з максимальною віддачею. У період так званого сушіння вживати добавку не потрібно - харчування організму відбуватиметься за рахунок жирових тканин;

б) після закінчення тренування м'язи виснажені і тут доречна суміш вуглеводів з білками для їх відновлення. Але перед тим, як приймати спортивне харчування для набору маси, необхідно дати організму відпочити. Оптимальний інтервал для прийому гейнера – 30 хвилин після закінчення занять;

в) вживання добавки не варто переривати і в дні відпочинку. Тільки не треба заміняти їжу цією сумішшю - гейнер потрібно вживати між прийомами їжі хоча б два рази на день.

 

Не менш важливим у прийомі гейнера є дозування добавки. Переважно разова доза становить від 100 до 150 г, але точна кількість призначається індивідуально, в залежності від декількох факторів:

 •  маса тіла;
 •  кількість калорій в конкретному продукті;
 •  частота прийому їжі;
 •  інтенсивність і кількість занять;
 •  призначення прийому - відновлення організму або нарощування маси.

 

У будь-якому випадку, перед тим, як приймати гейнер, краще проконсультуватися з тренером.

 

Для самого приготування гейнера можна використовувати такі рідини:

-          вода (низькокалорійна, не містить ніяких корисних речовин і не може поліпшити дію коктейлю);

-          молоко (містить білок, який робить коктейль більш насиченим і покращує його дію. Від жирності молока безпосередньо залежить вироблений ефект. Якщо необхідно збільшити кількість споживаних калорій, то слід використовувати жирне молоко. Під час сушіння краще вживати молоко з низьким вмістом жирів).

 

Чи можна поєднувати вживання гейнерів з іншими видами спортивного харчування?

 

Не лише можна, а й треба. Головне робити це поєднання правильно. Збільшити ефект від вживання гейнера можна через:

 1. поєднання з вітамінами. Це допомагає організму швидше відновитися після навантажень;
 2. одночасне використання з амінокислотами, сприяє ефективному приросту м'язової маси;
 3. вживання гейнера з креатином, значно прискорює ріст м'язів, оскільки креатин є стимулятором росту м'язів, а вуглеводи значно покращують його засвоюваність;
 4. прийом гейнера і протеїну, це допомагає уникнути дефіциту білків і вуглеводів, який може з'явитися при вживанні їх окремо.

 

Де можна купити гейнери?

 

Дуже зручно купувати товари через інтернет-магазини. На нашому сайті Truemass  ви зможете ознайомитись з видами спортивного харчування, уточнити всі деталі щодо обраного вами товару.

Більше того, в нас часто діють знижки на різні добавки. Доставляємо у будь-які куточки України. Оплатити за товар можете зручним для Вас способом:

- безготівковий розрахунок;

- оплата на карту Приватбанка;

- накладений платіж "Нова Пошта";

- готівкою;

- передоплата 100%;

- оплата карткою Visa, Mastercard – WayForPay.

Для нас є важливим те, щоб Ви отримали якісний продукт та якнайшвидше.