
- В наличии
- Код: FI-8366-1
Сумка для фитнеса и йоги KINDFOLK Yoga bag SP-Sport оранжевый-голубой Розміри (ШхГхВ) 50x19x33см
770 ₴
- +380 (98) 710-19-74
Сумка для фитнеса и йоги KINDFOLK Yoga bag SP-Sport оранжево-блакитний
Тип: Сумка для фитнеса и йоги.
Матеріал: поліестер, бавовна.
Розмір: 50х33х19см.
Цвет: оранжево-блакитний.
Модельний ряд KINDFOLK, від компанії Yoga bag, це не просто зручні сумки для перенесення килимків для йоги, це яскраві аксесуари, які зададуть позитивний настрій до і після занять.
Сумка для йога килимка досить містка та складається з великого основного відділення, а також додаткової кишені на блискавці, яка послугує чудовим сховищем для важливих дрібниць, наприклад ключів.
Поліестер, з якого зроблена сумка, робить її міцною, легкою й невибагливою в догляді (елементально переться, швидко сохне, не потребує прасування). Вироби з поліестеру мають гарний антистатичний ефект і стійкі до плям.
Крім того, сумка для йога килимка здатна впродовж тривалого часу зберігати форму, не піддаючись деформуванню.
Переваги:
- Місткість
- Наявність додаткової кишені на змійці
- Зручна ручка для перенесення
- Можливість носити сумку в руках і на плечі
- Здатність зберігати форму
- Унікальний дизайн
Характеристики
Вид Сумки для йоги
Розміри (ШхГхВ) 50x19x33см
Довжина 50 см
Ширина 33 см
Об'єм виробу 32л
Матеріал Поліестер
Країна виробник Китай
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | SP-Sport |
| Страна производитель | Китай |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Полиэстер |
| Назначение | Для женщин |
| Размер | Средний |
| Состояние | Новое |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Черный |
| Размеры | |
| Высота | 33 см |
| Глубина | 19 см |
| Объем | 32 л |
| Ширина | 50 см |
- Цена: 770 ₴




