
- В наличии
- Код: FI-4937
Коврик для фитнеса и йоги Zelart 183x61x0,4см Фиолетовый
733 ₴
- +380 (98) 710-19-74
Тип: двошаровий.
Матеріал: еластомер.
Розмір: 183x61x0,6 см.
Колір: в асортименті.
Призначення: для занять фітнесом і йогою.
Двошаровий килимок Zelart - аксесуар для занять йогою та фітнесом. На ньому можна виконувати будь-які вправи. Розмір килимка дає змогу комфортно розміститися людині середнього зросту. Килимок виготовлено з міцного і невибагливого матеріалу - еластомеру. Цей синтетичний матеріал має невелику вагу і пористу структуру.
Килимок не ковзає. Його можна розміщувати на різних покриттях у приміщенні або на вулиці. На вулиці аксесуар захищатиме користувача від холоду.
Килимок має невелику вагу. Його можна скрутити та помістити в кишеню рюкзака або спортивну сумку.
Двошаровий килимок міцніший і товщий за одношарові аналоги. Він згладжує всі нерівності поверхні в разі занять на вулиці.
Особливості:
1. Підвищена міцність завдяки з'єднанню двох шарів, під впливом високих температур
2. Наявність рельєфної поверхні, яка має антиковзну дію
3. Екологічно чисті матеріали
4. Універсальність у застосуванні: можна використовувати в йозі, фітнесі, гімнастиці
5. Оптимальна товщина для виконання різноманітних вправ
6. М'якість і комфорт під час використання
7. Стійкість до деформацій
8. Простота в догляді
9. Легкість і портативність
Характеристики
Вид Килимки
Спорт Фітнес, тренажерний зал
Розміри (ДхШхТ) 183x61x0.6см
Довжина 183 см
Товщина 0.6 см
Ширина 61 см
Вага 780 г
Форма Прямокутна
Призначення Комфорт та захист суглобів від травм під час тренувань
Особливості Двошарові / Дві робочі сторони
Матеріал Термопластичний еластомер (TPE)
Країна виробник Китай
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | SP-Sport |
| Страна производитель | Китай |
| Длина | 183 см |
| Состояние | Новое |
| Толщина | 6 мм |
| Цвет | Фиолетовый |
| Ширина | 61 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Габарити упаковки | 60*15*15см |
| Гарантія | 14 днів |
| Страна регистрации бренда | Польша |
- Цена: 733 ₴