
- В наличии
- Код: FI-2524-40LB
Еспандер кистьовий кільце JELLO 1 шт. ø 8 см навантаження (18кг) колір Синій 40LB
160 ₴
- +380 (98) 710-19-74
Матеріал: силікон
Навантаження: (18кг) колір Синій 40LB
Колір: чорний.
Призначення: для зміцнення зап'ястків і пальців.
Опис
JELLO — багатофункціональний інструмент для тренувань виготовлений у формі кільця, що схожий на бублик, і має три різні опору, забезпечуючи навантаження від 20 до 80 фунтів (9-36 кг). Це дає змогу плавно збільшувати інтенсивність тренувань і підбирати їх під індивідуальні потреби. Почавши з легшого рівня опору, користувач може поступово переходити на складніші рівні, розвиваючи силу та гнучкість м'язів.
Тренування з еспандером можуть бути різними: стискання кільця, утримування на максимальному навантаженні, а також повторні короткі стиснення для підвищення витривалості. Виготовлений із високоякісного силікону, приємного на дотик і невизивного алергічних реакцій.
Призначення
Кистьовий еспандер із потрійним навантаженням призначений для ефективного розвитку та зміцнення м'язів кистей рук і передпліч. Це ідеальний інструмент для людей, які прагнуть поліпшити силу хвата, витривалість і гнучкість пальців. Особливо корисний спортсменам, музикантам, офісним працівникам і всім, хто щодня стикається з навантаженнями на руки, а також для відновлення після травм або профілактики хвороб суглобів.
Переваги:
- Компактні розміри та легка вага дають змогу легко носити еспандер із собою та використовувати його в будь-який час — на роботі, вдома або в поїздці.
- Має надійне зчеплення з долонею, запобігаючи ковзанню.
- Підходить як для дорослих, так і для підлітків. Він може використовуватися як чоловіками, так і жінками.
Характеристики
Вид Еспандери
Тип Кистьові
Комплектація 1 шт
Діаметр 8 см
Форма Бублик
Призначення Тренування м'язів рук зап'ястків та передпліч, реабілітація після травм, масаж долоні, антистрес
Особливості односторонній
Матеріал Силікон
Країна виробник Китай
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | GELO |
| Страна производитель | Китай |
| Диаметр | 8 мм |
| Конструкция | Трубчатая |
| Сопротивление | 18 кг |
| Состояние | Новое |
| Тип | Кистевой |
| Форма | Круглая |
| Цвет | Синий |
| Пользовательские характеристики | |
| Габарити упаковки | 20*10*6см |
| Гарантія | 14 днів |
| Страна регистрации бренда | Китай |
- Цена: 160 ₴








