
- В наличии
- Код: FI-0647-50-60
Еспандер кистьовий кільце з подвійним навантаженням JELLO 1шт ø7.5 навантаження 50-60LB (22,6-27кг).
154 ₴
- +380 (98) 710-19-74
Матеріал: силікон
Навантаження: 50-60 LB (22,6-27кг).
Колір: чорний.
Призначення: для зміцнення зап'ястків і пальців.
Підшукуєте спортивний снаряд, який допоможе вашим пальцям стати міцнішим за сталь? Кистьовий еспандер Кільце JELLO 50-60LB (22,6-27кг) ідеально підійде для цієї мети.
Призначення
Кистьовий еспандер JELLO є одним із найкращих спортивних снарядів для розвитку та зміцнення пальців передпліч, зап'ястків і пальців. З його допомогою розвивають силу захоплення, яка важлива практично в будь-якому виді спорту. Також його можна використовувати під час реабілітації після травм. Він підходить різним користувачам — чоловікам і жінкам, незалежно від рівня фізичної підготовленості. Оскільки еспандер має невеликі розміри, його можна постійно носити із собою й займатися вдома, в офісі або під час прогулянки.
Опис
Виготовлений із високоякісного силікону, кистьовий еспандер JELLO має всі переваги цього чудового матеріалу — він пружний, міцний і неймовірно стійкий до зношування. Форма у формі щільного кільця круглого перерізу забезпечує рівномірний опір спортивного снаряда на всі боки, а численні ребра жорсткості на поверхні запобігають розтріскуванню еспандера, що неабияк подовжує термін його експлуатації.
Переваги:
- Виготовлений із першосортного матеріалу, він слугуватиме довгі роки.
- Дає змогу тренувати пензель у будь-якому місці та в будь-який зручний час.
- Походить як спортсменам-початківцям, так і прогресивним атлетам.
За допомогою кистьового еспандера Кільце JELLO 50-60LB (22,6-27кг) ви зможете розвинути силу, витривалість і спритність своїх пальців і підняти свої спортивні досягнення на абсолютно новий рівень. Замовляйте прямо зараз!
Характеристики
Вид Еспандери
Тип Кистьові
Комплектація 1 шт
Діаметр 7.5 см
Форма Бублик
Призначення Тренування м'язів рук зап'ястків та передпліч, реабілітація після травм, масаж долоні, антистрес
Особливості Двосторонній з двома рівнями навантаження
Матеріал Силікон
Країна виробник Китай
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | GELO |
| Страна производитель | Китай |
| Диаметр | 8 мм |
| Конструкция | Трубчатая |
| Сопротивление | 27 кг |
| Состояние | Новое |
| Тип | Кистевой |
| Тип нагрузки | Сжатие |
| Форма | Круглая |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Габарити упаковки | 20*10*6см |
| Гарантія | 14 днів |
| Страна регистрации бренда | Китай |
- Цена: 154 ₴



