
- В наличии
- Код: 2107-bl
Сумка-рюкзак 2в1 складна багатофункціональна JETBOIL колір синій Розмір: 43x20x20 см. Об'єм: 17 л.
998 ₴
- +380 (98) 710-19-74
Тип: сумки-рюкзаки.
Матеріал: поліестер.
Розмір: 43x20x20 см.
Об'єм: 17 л.
Колір: в асортименті.
Призначення: для транспортування і зберігання особистих речей.
Багатофункціональна сумка-рюкзак JETBOIL вміщує 17 л вантажу. Її можна використовувати замість міського рюкзака або сумки для тренувань. Місткий аксесуар складається до компактних розмірів. Він поєднує в собі найкращі властивості спортивних сумок і рюкзаків.
Сумку-рюкзак можна завантажувати як вертикально, так і горизонтально. Обидва варіанти дозволяють отримати доступ до основного відділення сумки. Крім основного відсіку в ній передбачено невеликі кишені.
Сумка-рюкзак укомплектована плечовим ременем. У ній передбачено ручки (як у спортивній сумці), ручка зверху (як у рюкзака). Також можна скористатися плечовими лямками. Вони регулюються за довжиною, виготовлені з повітропроникного матеріалу. Сумка виготовлена з поліестеру.
Переваги сумки-рюкзака:
- Вміщує 17 л вантажу.
- Можна носити в руці, на спині та через плече.
- Кілька відділень.
Характеристики
Вид Сумки-трансформери
Ручки Ручки для перенесення
Плечовий ремінь Регульований плечовий ремінь
Розміри (ШхГхВ) 43x20x20см
Об'єм виробу 17л
Форма Бочонок
Стать Жіноча, Чоловіча
Особливості 2 в 1 (сумка/рюкзак)
Матеріал Поліестер
Країна виробник Китай
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Jetboil |
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 20 см |
| Глубина | 20 см |
| Материал | Полиэстер |
| Объем | 17 л |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Синий |
| Ширина | 43 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Назначение | Унисекс |
| Размер | Средний |
| Форма | Прямоугольная |
- Цена: 998 ₴








