
- Нет в наличии
- Код: PP_3080_Black
Маківара кругла PowerPlay 3080 Чорна PU (40*12см)
1 000 ₴
- +380 (98) 710-19-74
Кругла маківара PowerPlay застосовується для відпрацювання точності удару професіоналами різних рівнів в парі з тренером у звичайних і змішаних видах єдиноборств, в тому числі муай-тай і тайському боксі. Удари можна відпрацьовувати без обмеження радіусу атаки руками, ліктями, колінами.
Характеристики:
• тришаровий наповнювач з ударопрочной піни і гелю рівномірно по всій площі розподіляє і знижує силу удару;
• впроваджена спеціальна система Air pocket - технологія "повітряних ям": удар виплачуватись не тільки за рахунок багатошарового наповнювача, але і за рахунок вакууму;
• площа робочої зони - d-40, h-12см;
• дві ручки дозволяють використовувати інвентар різними типами хвату;
• міцне верхнє покриття із спеціально розробленого інженерами компанії , PVC матеріалу, яке здатне витримувати великі навантаження і зберігати свій первинний вигляд;
• спеціальні вставки запобігають ковзанню по руці, забезпечуючи зручність і безпеку;
• надлегка вага снаряда, дозволяє відмінно абсорбувати удари;
• ударна поверхня маківари відзначена логотипом PowerPlay.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Power Play |
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Искусственная кожа |
| Тип | Макивара |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2 кг |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Высота | 12 мм |
| Гарантія | 14 дней |
| Диаметр | 40 см |
| Країна Реєстрації | Польща |
| Мoдель | 3080 |
| Наименование на русском | Макивара PowerPlay 3080 Чорная PU (40*12см) |
| Размер | 40*12 |
- Цена: 1 000 ₴


