
- Нет в наличии
- Код: PP_4003_65cm_Light-grey
М'яч для фітнесу PowerPlay 4003 65см Сірий
420 ₴
+380 (68) 126-37-34
- +380 (98) 710-19-74
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
М'яч полумасажний для фітнесу PowerPlay 4003 65см Сірий+ насос
Призначення: для занять фітнесом вдома і в тренажерному залі.
Опис:
- Фітболи (м'яч для фітнесу) широко використовуються для силових вправ, фітнесу, лікувальної і розвивальної гімнастики для дітей та вагітних жінок.
- Їх застосування допомагає розвивати координацію, силу і витривалість, зміцнити м′язовий корсет, покращити поставу; знімає зайве навантаження зі спини; сприяє спаленню калорій під час фітнес-занять, дозволяє зробити більш підтягнутими м′язи всього тіла.
- М'яч для фітнесу PowerPlay 4003 65 см + насос виготовлений з міцного PVC, має класичну гладку поверхню з однієї сторони і масажну з іншої, легкий, стійкий до розривів (максимальне навантаження до 150 кг), при контакті зі шкірою не викликає алергії.
- Діаметр м′яча 65 см ідеально підходить для людей зростом 160 – 170 см.
- Виконувати вправи з гімнастичним м'яка м'яча можуть люди будь-якого рівня фізичної підготовки, як дорослі, так і діти.
- Фітбол підійде як для молодих матусь так і для вагітних, адже є цілком безпечним і не містить токсичних матеріалів.
- Функціональний тренажер, який можна використовувати для тренування всіх м язів тіла.
- Насос для накачування м яча в комплекті.
Як правильно вибрати діаметр м яча для фітнесу (фітболу):
- Від 155 - 165 см - підійде фітбол діаметром 55 см
- Від 165 - 175 см - підійде фітбол діаметром 65 см
- Вище 175 см - підійде фітбол діаметром 75 см
Технічні характеристики:
- Розмір -Ø 65см
- Матеріал -ПВХ
- Максимальні навантаження до 150 кг
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Power Play |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Диаметр | 65 см |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Особенности | Система антиразрыв, Насос |
| Состояние | Новое |
| Тип | Массажный |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Виготовлено | 2020 |
| Гарантія | 14 дней |
| Країна Реєстрації | Китай |
| Постачальник | ТОВ "АКОРД-УКРАЇНА" 46008 м.Тернопіль, вул.Подільська,44 |
| Размер | 65см |
| Срок годности | необмежений |
- Цена: 420 ₴








