
- Нет в наличии
- Код: PP_4010_Mint_(183*0,6)
Килимок для фітнесу і йоги PowerPlay 4010 (183*61*0.6) М'яка ятний
380 ₴
+380 (68) 126-37-34
- +380 (98) 710-19-74
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Килимок для фітнесу і йоги PowerPlay 4010 (183*61*0.6 см) М'яка ятний
Призначення: для занять фітнесом вдома і в тренажерному залі.
Опис:
- Універсальний аксесуар для тих, хто тільки почав практикувати йогу і тих, хто займається йогою давно.
- Також він підходить для занять пілатесом та фітнесом.
- Завдяки своїй товщині цей килимок надійно захищає лікті і коліна від синців при упорі на твердій поверхні.
- Килимок PowerPlay 4010 виготовлений з якісного PVC, приємний на дотик, не викликає подразнення шкіри, має нековзку поверхню, завдяки чому виконувати вправи комфортно і безпечно.
- Килимок просто чиститися (можливе ручне прання), зручний у зберіганні та транспортуванні.
- Він легко скручується і зберігає свій початковий вигляд впродовж тривалого терміну використання.
Технічні характеристики:
- Розмір - 183*61*0.6
- Колір - Мятний
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Power Play |
| Страна производитель | Китай |
| Длина | 183 см |
| Особенности | Стяжки в комплекте |
| Тип | Коврик/мат |
| Ширина | 61 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Габарити упаковки | 60*15*15см |
| Гарантія | 14 днів |
| Материал | полівінілхлорид (PVC); |
| Размер | 183*61*0.6 см; |
| Страна регистрации бренда | Польша |
| Толщина | 6 |
| Цвет | Мятный |
- Цена: 380 ₴






