
- Нет в наличии
- Код: PP_4114_Green_Medium
Фітнес гумка PowerPlay 4114 Medium\ light Зелена
80 ₴
+380 (68) 126-37-34
- +380 (98) 710-19-74
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Призначення: для занять фітнесом вдома і в тренажерному залі.
Опис:
- Зробіть ваші ноги стрункими, а сідниці і м'яка зв'язку кору підтягнутими з петлями Powerplay 4114. Гумки виготовлені з 100% натурального латексу високої якості, тому вони легко розтягуються утричі від своєї початкової довжини. Ви можете не хвилюватися про те, що вони можуть порватися: вони дуже міцні! Навіть після регулярних і довготривалих тренувань гумки не втратять свою форму і пружність.
- Ці аксесуари для ніг дуже легкі і компактні, вони без зусиль помістяться в жіночу сумочку. І тому вони ідеально підійдуть для подорожей і носіння з собою повсякчас.
- Еспандер-стрічка широко використовується для фітнес тренувань, при заняттях пілатесом і йогою.
- За допомогою такого простого виробу можна урізноманітнити багато вправ, збільшивши навантаження, не викликаючи при цьому звикання м язів.
- Перевагою гумовіх петель є їх мобільність, легкість у використанні.
- Результативність і простота у використанні роблять його незамінним засобом для розвитку фізичної сили і витривалості.
- Вправи з еспандером широко використовуються не тільки спортсменами, він також популярний і у людей, які активно займаються фізичною підготовкою.
- Еспандер-петля добре розвиває м язову структуру, силу і гнучкість.
Технічні характеристики:
- Тип - Еспандер-стрічка
- Товщина - 0.8
- Матеріал - Латекс
- Колір - Зелений
- Рівень супротиву - Середній
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Power Play |
| Страна производитель | Китай |
| Длина | 50 см |
| Тип нагрузки | Растяжение |
| Цвет | Зелёный |
| Ширина | 5 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Габарити упаковки | 25*5*0.5см |
| Гарантія | 14 днів |
| Материал | Латекс |
| Размер | 500 x 50 x 0.8 мм; |
| Страна регистрации бренда | Польша |
| Тип | Эспандер |
| Тип опору: | Середній (Medium resistance) |
- Цена: 80 ₴






