
- Нет в наличии
- Код: GA-4119
Сумка спортивная Zelart цвет (синий)
437 ₴
- +380 (98) 710-19-74
Призначення: Призначена для перенесення особистих речей. Багатофункціональна.
Матеріал: Поліестер, PVC
Габаритні розміри:50 x 25 x 25см
Незручно носити спортивний одяг , взуття чи інвентар для тренувань? Використовуйте спортивну сумку
Спортивна сумка у формі барила досить містка і складається з кількох відділень, а також додаткових кишень, завдяки чому Ви зможете розподілити всі необхідні речі чи предмети у необхідному для Вас порядку. Наприклад, в одне відділення можна скласти форму, в інше – взуття, а додаткову кишеню використовувати для перенесення рушника або еластичного бинта.
Поліестер - це загальна назва поліефірних волокон і матеріалів, одержуваних з розплавів поліетилентерефталату. Тканина має високу міцність і зносостійкість. Добре зберігає форму, не меніться, стійка до світла. Тканина поліестер відноситься до поліефірних тканин. Це синтетичне поліефірне волокно і відрізняється особливою різноманітністю. Поліестер часто використовується в поєднанні з іншими типами волокон, додаючи готовим виробам міцність і забезпечуючи антистатичний ефект. функціональними характеристиками Це легкі, зносостійкі тканини, швидко сохнуть, чудово зберігають форму, стійкі до світлового та теплового впливу та прості у догляді. Так як поліестер має властивість добре закріплювати форму при нагріванні, при догляді за виробами з поліестеру варто враховувати, що при перегріві тканини вище 40 градусів (наприклад, в пральній машині) на ній можуть утворитися складки, яких не так просто позбутися. Протирати мокрою ганчірочкою в мильному розчині. А стильний універсальний дизайн підійде майже під будь-яку спортивну форму.
Пропонуємо купити спортивну сумку оптом і в роздріб.
Переваги:
1. Місткість
2. Наявність декількох відділень і кишень />
3. Можливість носити сумку в руках і на плечі
4. Міцність та стійкість до вологи
5. Здатність зберігати форму
6. Універсальний дизайн
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Zelart |
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Полиэстер |
| Размер | Средний |
| Состояние | Новое |
| Форма | Квадратная |
| Цвет | Черный |
| Размеры | |
| Высота | 25 см |
| Глубина | 25 см |
| Объем | 32 л |
| Ширина | 50 см |
- Цена: 437 ₴



