
- Немає в наявності
- Код: 70012
Жироспалювач ActivLab Firestarter (11 g)
23 ₴
- +380 (98) 710-19-74
Firestarter має у складі малиновий кетон, бета-аланін , L-аргінін, L-карнітин, L-тирозин, екстракт гіркого апельсина, кофеїн, вітаміни групи В, та електроліти. Бета-аланін затримуючи виникнення втоми. Аргінін – амінокислота, яка відповідає за багато біохімічних функцій організму, у тому числі є попередником для звільнення оксиду азоту (NO). Одна з ролей, які він грає не в тілі, є участь у вазодилатації. L-тирозин бере участь у нормальному синтезі катехоламінів в організмі, таких як адреналін, норадреналін і допамін. L-карнітин є природною сполукою в організмі, в першу чергу в м'язах. Одна з функцій L-карнітину – бере участь у транспорті жирних кислот з довгим ланцюгом у клітини.
Вітаміни допомагають підтримувати нормальний енергетичний метаболізм.< strong>Кофеїн сприяє збільшенню сили та фізичної працездатності під час тренувань.
| Wartość odżywcza: | w porcji (11g) |
| Beta-Alanina | 2,5g |
| L-Arginina | 2g |
| L-Tyrozyna | 500mg< /p> |
| Ekstrakt z gorzkiej pomarańczy | 300mg |
| Kofeina | < p style="">200mg |
| Ketony malinowe | 200mg |
| Witamina B1 | 2,2mg |
| Witamina B2 | 2,8mg |
| Niacyna | 48mg |
| Kwas pantotenowy | 12mg |
| Witamina B6 | 2,8mg |
| Biotyna | 100ug |
| Kwas foliowy | 400ug |
| Witamina B12 | 5ug |
| Wapń | 120mg |
| Magnez > | 60mg |
| Sód | 300mg |
| Potas | 300mg |
| Chlorek | 120mg |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Activlab |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 0.011 г |
- Ціна: 23 ₴