
- Немає в наявності
- Код: GA-5631-5
Сумка для спортзалу Бочечка UAR з відділенням для взуття (PL,р-р 50х24 см,оліва-сал)
344 ₴
- +380 (98) 710-19-74
Сумка спортивна Бочечка UAR з відділенням для взуття
Характеристика:
Виробник — UAR
Тип - спортивний
Матеріал — поліестер
Розмір ШхВхГ — 50х24х24 см
Варіант — унісекс
Система підвіски - регульований плечовий ремінь
Застібка — блискавка
Колір: чорний-салатовий, фіолетовий-салатовий, блакитний салатовий
Переваги товару:
- основне відділення на блискавці;
- плечовий (знімний) ремінь із пряжкою;
- бічна кишеня на блискавці;
- додаткова кишеня всередині.
Сумка для спортзала SPR необхідний аксесуар, коли займається спортом. Коли ходиш до спортзалу або басейну, Вам потрібно взяти з собою всі необхідні речі.
Перегородки дають змогу практично й оптимально організувати вміст відповідно до потреб користувача. Це гарантує, що відповідні предмети можна розділити так, щоб до них був зручний і швидкий доступ.
Окрема кишеня для взуття — прекрасне рішення, щоб відокремити брудне взуття від інших речей. Така кишеня також стане в пригоді для зберігання інших предметів, які хочемо відокремити від основного вмісту.
Компактний розмір неабияк полегшує транспортування, тому він вміститься в багажнику невеликого автомобіля й буде зручнішим варіантом для коротких поїздок. Компактна форма також стане в пригоді для відвідування басейну або тренажерного залу.
Плечові ремені з додатковою підкладкою підвищують комфорт під час носіння, особливо коли вона заповнена важким багажем. Підкладка не дає лямкам врізатися в плечі, завдяки чому носіння навіть важкої сумки не викликає дискомфорту.
Насолоджуйтеся своєю сумкою довгий час! Матеріали, використані під час виготовлення, забезпечують її довговічність і дають змогу використовувати її впродовж тривалого часу незалежно від умов і інтенсивності використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SP-Sport |
| Країна виробник | Пакистан |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Поліестер |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Призначення | Унісекс |
| Розміри | |
| Висота | 24 см |
| Глибина | 24 см |
| Ширина | 50 см |
- Ціна: 344 ₴