
- Немає в наявності
- Код: GA-6278-3
Сумка для спортзалу Бочонок UAR (поліестер, р-р 43х22х24см, камуфляж т.синій)
200 ₴
+380 (68) 126-37-34
- +380 (98) 710-19-74
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості:
- міцний матеріал;
- велике основне відділення на блискавці;
- внутрішня додаткова кишеня;< /li>
- знімний ремінь з пряжкою.
- Характеристики:
- Матеріал: поліестер;
- Розмір: 43х22х24 см;
Виробник: UAR
Under Armour – це американська компанія, яка є одним із визнаних лідерів у всьому світі зі створення комфортного одягу та аксесуарів для спортсменів. Спортивний одяг повинен бути зручним, легким, добре вбирати піт, забезпечуючи спортсменам комфорт, зберігаючи тепло розігрітих м'язів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SP-Sport |
| Країна виробник | Пакистан |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Розміри | |
| Висота | 24 см |
| Глибина | 22 см |
| Ширина | 43 см |
- Ціна: 200 ₴