
- Немає в наявності
- Код: GA-6269-3
Сумка для спортзалу Бочечка UAR (поліестер,р-р 43х22х24 см, блакитний)
200 ₴
- +380 (98) 710-19-74
Сумка спортивна Боченя UAR
Сумка для спортзалу UAR необхідний аксесуар, коли займається спортом. Коли ходиш до спортзалу або басейну, Вам потрібно взяти із собою всі необхідні речі/
Перегородки дають змогу практично й оптимально організувати вміст відповідно до потреб користувача. Це гарантує, що відповідні предмети можна розділити так, щоб до них був зручний і швидкий доступ.
Компактний розмір неабияк полегшує транспортування, тому він вміститься в багажнику невеликого автомобіля й буде зручнішим варіантом для коротких поїздок. Компактна форма також стане в пригоді для відвідування басейну або тренажерного залу.
Плечові ремені з додатковою підкладкою підвищують комфорт під час носіння, особливо коли вона заповнена важким багажем. Підкладка не дає лямкам врізатися в плечі, завдяки чому носіння навіть важкої сумки не викликає дискомфорту.
Насолоджуйтесь своєю сумкою довгий час! Матеріали, використані під час виготовлення, забезпечують її довговічність і дають змогу використовувати її впродовж тривалого часу незалежно від умов і інтенсивності використання.
Особливості:
-основне відділення на блискавці;
-плечовий (знімний) ремінь із пряжкою;
- додаткова кишеня всередині
Матеріал: поліестер
Розмір: 43х22х24см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SP-Sport |
| Країна виробник | Пакистан |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Колір | Блакитний |
| Розміри | |
| Висота | 23 см |
| Глибина | 22 см |
| Ширина | 43 см |
- Ціна: 200 ₴