
- Немає в наявності
- Код: GA-6274-3
Сумка спортивна UAR (поліестер, р-р 58х19х34см, фіолетовий)
210 ₴
+380 (68) 126-37-34
- +380 (98) 710-19-74
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка спортивна UAR – це спортивна сумка у вигляді барила. Вона виконана з міцного поліестеру, має одне велике основне відділення, яке закривається на блискавку, одна додаткова внутрішня кишеня і для зручності знімний ремінь із пряжкою на плече.
Особливості:
- міцний матеріал;
- велике основне відділення на блискавці;
- внутрішній додатковий кишеню;
- знімний ремінь із пряжкою.
- Характеристики:
- Матеріал: поліестер;
- Розмір: 58х19х34 см;
- Колір:< /strong> фіолетовий, малиновий, синій, чорний
Виробник: UAR
UAR – це американська компанія, яка є одним із визнаних лідерів у всьому світі зі створення комфортного одягу та аксесуарів для спортсменів. Спортивний одяг повинен бути зручним, легким, добре вбирати піт, забезпечуючи спортсменам комфорт, зберігаючи тепло розігрітих м'язів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SP-Sport |
| Країна виробник | Пакистан |
| Стан | Новий |
| Колір | Фіолетовий |
| Матеріал | Поліестер |
| Розміри | |
| Висота | 14 см |
| Глибина | 39 см |
| Ширина | 58 см |
- Ціна: 210 ₴