
- Немає в наявності
- Код: UAR GA-7102-BK
Рюкзак спортивний UAR (нейлон, р-р 43х28х14см, чорний)
320 ₴
- +380 (98) 710-19-74
Сумка для спортзалу UAR необхідний аксесуар, коли займається спортом. Коли ходиш до спортзалу або басейну, Вам потрібно взяти із собою всі необхідні речі.
Перегородки дають змогу практично й оптимально організувати вміст відповідно до потреб користувача. Це гарантує, що відповідні предмети можна розділити так, щоб до них був зручний і швидкий доступ.
Компактний розмір неабияк полегшує транспортування, тому він вміститься в багажнику невеликого автомобіля й буде зручнішим варіантом для коротких поїздок. Компактна форма також стане в пригоді для відвідування басейну або тренажерного залу.
Плечові ремені з додатковою підкладкою підвищують комфорт під час носіння, особливо коли вона заповнена важким багажем. Підкладка не дає лямкам врізатися в плечі, завдяки чому носіння навіть важкої сумки не викликає дискомфорту.
Насолоджуйтеся своєю сумкою довгий час! Матеріали, використані під час виготовлення, забезпечують її довговічність і дають змогу використовувати її впродовж тривалого часу незалежно від умов і інтенсивності використання.
Тип: спортивний рюкзак;
Матеріал: нейлон;
Розмір (Д*Ш*В): 43x28x14 см;
Цвет: чорний;
Об'єм: 17л;
Кількість відділень: 1;
Лямка для перенесення: є;
Виробництво: UAR
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SP-Sport |
| Країна виробник | Пакистан |
| Висота | 43 см |
| Глибина | 14 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 17 л |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 28 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | Середній |
- Ціна: 320 ₴




