
- Немає в наявності
- Код: 17912
Сумка для спортзала Бочонок UAR ( р-р 43х23х23см Сіра)
360 ₴
- +380 (98) 710-19-74
Сумка спортивна бочонок UAR
Сумка для спортзала SPR необхідний аксесуар, коли займається спортом. Коли ходиш до спортзалу або басейну, Вам потрібно взяти з собою всі необхідні речі.
Перегородки дають змогу практично й оптимально організувати вміст відповідно до потреб користувача. Це гарантує, що відповідні предмети можна розділити так, щоб до них був зручний і швидкий доступ.
Окрема кишеня для взуття — прекрасне рішення, щоб відокремити брудне взуття від інших речей. Така кишеня також стане в пригоді для зберігання інших предметів, які хочемо відокремити від основного вмісту.
Компактний розмір неабияк полегшує транспортування, тому він вміститься в багажнику невеликого автомобіля й буде зручнішим варіантом для коротких поїздок. Компактна форма також стане в пригоді для відвідування басейну або тренажерного залу.
Плечові ремені з додатковою підкладкою підвищують комфорт під час носіння, особливо коли вона заповнена важким багажем. Підкладка не дає лямкам врізатися в плечі, завдяки чому носіння навіть важкої сумки не викликає дискомфорту.
Насолоджуйтесь своєю сумкою довгий час! Матеріали, використані під час виготовлення, забезпечують її довговічність і дають змогу використовувати її впродовж тривалого часу незалежно від умов і інтенсивності використання.
Особливості сумки UAR
· Основне відділення на блискавці
· Відділення для взуття
· Зручна та надійна сумка для подорожей і занять спортом
· Ця сумка поєднує максимальну функціональність і сучасний дизайн
Характеристики:
· Матеріал: поліестер
· Розмір: 43х23х23 см
· Тип: спортивна сумка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SP-Sport |
| Країна виробник | Пакистан |
| Матеріал | Поліестер |
| Призначення | Унісекс |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Розміри | |
| Висота | 23 см |
| Глибина | 33 см |
| Ширина | 43 см |
- Ціна: 360 ₴