
- Немає в наявності
- Код: GA-0630
Рюкзак спортивний UAR (Чорний)
350 ₴
+380 (68) 126-37-34
- +380 (98) 710-19-74
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
< /tr> < tr>
|
Основні |
|
|
|
|
|
Країна виробник |
Пакистан |
|
Матеріал (1) |
Нейлон |
|
Призначення (1) |
спортзал |
| < p style="text-align: center;">Колір |
мілітарі сірий |
|
Кількість відділень |
3 |
|
Стан |
Нове |
|
Кишені |
Зовнішні 2 шт., внутрішня 1 шт. |
|
Стати |
Унісекс |
|
Тип |
Спортивний |
|
Розміри |
|
|
Про’єм< /p> |
24.0 (л) |
|
Висота |
32.0 (см) |
|
Ширина |
44.0 (см) > |
|
Глібіна |
17.0 (см) & nbsp; |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SP-Sport |
| Висота | 32 см |
| Глибина | 17 см |
| Матеріал | Нейлон |
| Об`єм | 25 л |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Спортивний |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 44 см |
- Ціна: 350 ₴