
- Немає в наявності
- Код: PS-4014_Orange
Килимок для йоги та фітнесу Power System PS-4014 FITNESS-YOGA MAT Orange
550 ₴
+380 (68) 126-37-34
- +380 (98) 710-19-74
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Килимок для фітнесу та йоги Power System &PS4014 FITNESS-YOGA MAT Orange
Призначення: для занять фітнесом вдома та в тренажерному залі.
Йога мат – це не просто зручний килимок для виконання асан та різноманітних вправ, але й можливість для проведення медитацій з метою набуття внутрішньої гармонії та релаксації. Зручний і міцний аксесуар підійде для всіх, хто любить спорт, а також прагне вести здоровий спосіб життя.
Виріб підходить як для йогів-початківців, так і для практикуючих майстрів.
Особливості:< /p>
- насичена кольорова гама;
- міцність і довговічність;
- можливість виконувати вправи та йога-асани будь-якої складності без ризику для здоров'я; < li>екологічно чистий матеріал;
- стійка поверхня, завдяки якій практично виключається ковзання;
- аксесуар легко миється у разі забруднення.
- легко чиститись після використання >
- неслизька поверхня, приємна на дотик
Розміри (см):
- довжина: 173
- ширина: 61< /li>
- товщина: 0.6
- Вага (кг): 1.1
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Power system |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.1 г |
| Довжина | 173 см |
| Тип | Килимок/мат |
| Товщина | 0.6 мм |
| Колір | Помаранчевий |
| Ширина | 61 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити упаковки | 174*10*10 |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
- Ціна: 550 ₴


