
- Немає в наявності
- Код: PS-4017_Pink
Килимок для йоги та фітнесу Power System PS-4017 FITNESS-YOGA MAT Pink
650 ₴
+380 (68) 126-37-34
- +380 (98) 710-19-74
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Килимок для йоги та фітнесу Power System PS- 4017 FITNESS-YOGA MAT Pink Якісний та міцний мат для фітнесу та йоги є дуже важливим компонентом ефективного та приємного тренування. Цей професійний мат стане незамінним помічником для проведення різних тренувань - у тому числі і на заняттях аеробікою, пілатесом та йогою. Мат відповідного розміру і досить м'який, створює приємну м'яку, але при цьому міцну поверхню для тренувань. Мат з ковзною поверхнею робить вправ зручним і безпечним. Килимок м'який, його поверхня легко набуває форми тіла. Він забезпечить вам комфорт і стійкість при заняттях йогою. Килимок не розтягується в процесі практики.
Опис:
- Покращує тонус м'язів, стійкість та поставу.
- Ідеальний для занять пілатесом та фітнесом. li>
- Легко чиститься після використання.
- Не слизька поверхня.
- Приємні на дотик.
- Є вбудований ремінець для транспортування.
Технічні характеристики:
- Розміри (см):
- довжина: 180
- ширина: 61
- товщина: 1
- Вага (кг): 1.5
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Power system |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.5 г |
| Довжина | 180 см |
| Тип | Килимок/мат |
| Товщина | 1.5 мм |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 61 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити упаковки | 180*15*15 |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
- Ціна: 650 ₴








