
- Немає в наявності
- Код: 4060PI-0
Килимок для йоги та фітнесу Power System Yoga Mat Premium PS-4060 Pink
1 300 ₴
- +380 (98) 710-19-74
Килимок для фітнесу та йоги Power System PS-4056 Yoga Mat Premium Pink
Yoga Mat Premium PS-4056 це професійний килимок для йоги, придатний для використання у всіх галузях йоги. Має відмінні протиковзкі якості. Не ковзає навіть при інтенсивному потовиділенні.
Якісний і міцний мат для фітнесу та йоги є дуже важливим компонентом ефективного і приємного тренування. Цей професійний мат стане незамінним помічником для проведення різних тренувань - у тому числі і на заняттях аеробікою, пілатесом та йогою. Мат відповідного розміру і досить м'який, створює приємну м'яку, але при цьому міцну поверхню для тренувань. Мат з ковзною поверхнею робить вправ зручним і безпечним. Килимок м'який, його поверхня легко набуває форми тіла. Він забезпечить вам комфорт і стійкість при заняттях йогою. Килимок не розтягується в процесі практики.
Особливості:
- Покращує тонус м'язів, стійкість та поставу.
- Ідеальний для занять пілатесом та фітнесом.
- Легко чиститься після використання.
- Не слизька поверхня.
- Приємні на дотик.
- Є вбудований ремінець для транспортування.
Розміри (см):
- довжина: 183
- ширина: 61
- товщина: 0.6
- Вага (кг): 1
Матеріал - 100% TPE
>
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Power system |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1 г |
| Довжина | 183 см |
| Тип | Килимок/мат |
| Товщина | 1 мм |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 61 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити упаковки | 185*10*10 |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
- Ціна: 1 300 ₴






