
- Немає в наявності
- Код: 4138BU-0
Медбол Medicine Ball Power System PS-4138 8кг
2 250 ₴
- +380 (98) 710-19-74
Медбол – це набивний м'яч, який використовується для спортивних та реабілітаційних тренувань. Медбол все частіше купується для занять не тільки у фітнес-залах, а й у домашніх умовах.
Борці та боксери використовують медичний м'яч, щоб імітувати тиск з боку свого супротивника та покращити роботу м'язів рук, грудей та плечей. Вправи з медболом дуже часто включають у тренінги з крофіту та HIIT-програми. Крім того, багато спортсменів, які отримали травми, використовують медбол, щоб відновити свою колишню силу і спритність без шкоди для здоров'я. Медбол не чинить сильного тиску на суглоби і допомагає провести тренування ефективно та безпечно.
На відміну від звичайного м'яча, медбол не відскакує від поверхонь, а гасить силу удару. Він є одним із улюблених снарядів у спортивних залах, оскільки на відміну від гантелей та гирей не ушкоджує поверхню підлоги. Медбол відіграє важливу роль у галузі спортивної медицини, проте не варто плутати медичний м'яч з великим надувним м'ячем, добре нам відомим як фітбол. занять з медболом як для схуднення, так і для здоров'я та фізичної форми в цілому.
- Медбол є відмінним снарядом для проведення ефективного вибухового тренування з обтяженням для спалювання жиру і тонусу м'язів. Ви будете зміцнювати м'язи рук, спини, живота, ніг і сідниць, створювати підтягнуту фігуру та якісне тіло. .
- Тренування з медичним м'ячем проходять у щадному режимі для зв'язок та суглобів. Це мінімізує ризик травм та пошкоджень. Саме тому медбол використовують для реабілітації людей похилого віку та людей після травм.
- Тренування з медичним м'ячем особливо ефективні для розвитку м'язів-стабілізаторів і зміцнення корсетних м'язів. місця у квартирі. Діаметр медболу вагою 20 кг становить лише 30-35 см.
- Медбол ефективно застосовується в пліометричних та кардіо-тренуваннях для розвитку швидкісно-силових якостей, вибухової сили та силової витривалості. Дуже люблять медбол у тренуваннях з кросфіту.
- М'яч-обтяжувач активно використовується для навчання дітей та підлітків, як найкращий спосіб подолати страх перед вправами з вільними вагами.
- Вправи з медболом абсолютні фізіологічні для людського організму З його допомогою ви розвинете загальну фізичну силу, яка стане вам у нагоді і в звичайному житті.
- Медбол можна використовувати як снаряд у спортивних іграх. Це допоможе поєднати фітнес та цікаве активне дозвілля.
- Медбол використовується для вправ на баланс, спритність та розвиток координації.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Power system |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 8 кг |
| Діаметр | 26 см |
| Тип | Звичайний |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN Продукту | 4138001200801 |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна Реєстрації | Чехия |
| Мoдель | 4138 |
| Найменування російською | Медбол Medicine Ball Power System PS-4138 8 кг |
| Розмір | 8 kg |
| Колір | Blue |
- Ціна: 2 250 ₴


