
- Немає в наявності
- Код: PS-4018OR-0
М'яч для фітнесу та гімнастики Power System PS-4018 85 cm Orange
850 ₴
- +380 (98) 710-19-74
М'яч гімнастичнийPOWER SYSTEM PS - 4018 85cm
Призначення:для занять фітнесом вдома та в тренажерному залі.
Заняття на гімнастичному м'ячі націлені на мобілізацію і тренування суглобів, зчленувань та м'язів. Також вони використовуються для силових вправ та координації рухів. Комплекс загальнозміцнюючої гімнастики з м'ячами покращить ваше самопочуття, підвищить витривалість та просто покращить настрій. М'ячі підходять для заняття силовими та аеробними вправами.
Гімнастичний м'яч є гарною заміною звичайному стільцю та вкрай корисним спортивним снарядом. Виконання вправ на гімнастичному м'ячі сприяє поліпшенню кровообігу і зменшення напруги м'язів. Перебуваючи в сидячому положенні на такому м'ячі, хребет знаходиться в правильному положенні і для того, щоб всидіти на м'ячі, організму доведеться задіяти і навантажити м'язи, що відповідають за рівновагу. та для відновлення м'язового тонусу. Вправи корисні дорослим і дітям. Тренуючись на такому м'ячі, Ви покращуєте самопочуття та настрій.
Особливості:
- Система Anti- Burst, яка забезпечує безпечне і повільне здування м'яча.
- М'яч виготовлений з високоякісних еластичних матеріалів.
- Заняття на гімнастичному м'ячі націлені на мобілізацію та тренування суглобів, зчленувань та м'язів.
- Також вони використовуються для силових вправ та координації рухів.
- Комплекс загальнозміцнюючої гімнастики з м'ячами покращить ваше самопочуття, підвищить витривалість і просто покращить настрій!
- М'ячі підходять для заняття силовими та аеробними вправами.
- Дозволяють виконувати цілий спектр вправ, націлений на зміцнення м'язів та зв'язок.
Технічні характеристики:
Розмір :
Ø 85див.
Матеріал: ПВХ.
Макс. навантаження (кг): 250
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Power system |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Діаметр | 85 см |
| Колір | Помаранчевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна Реєстрації | Чехия |
| Мoдель | 4018 |
| Максимальне навантаження | 250 |
| Найменування російською | М'яч для фітнесу та гімнастики Power System PS-4018 85 cm Orange |
| Розмір | 85cm |
| Тип | Фітбол |
- Ціна: 850 ₴





