
- Немає в наявності
- Код: 4060RD-0
Килимок для йоги та фітнесу POWER SYSTEM YOGA MAT PREMIUM PS-4060 Red
1 400 ₴
- +380 (98) 710-19-74
Килимок для йоги та фітнесу Power System PS- 4060 Yoga Mat Premium Red
Yoga Mat Premium PS-4060 це професійний килимок для йоги, придатний для використання у всіх галузях йоги. Має відмінні протиковзкі якості. Забезпечує відмінні протисольні якості. Не ковзає навіть при інтенсивному потовиділенні.
Якісний і міцний мат для фітнесу та йоги є дуже важливим компонентом ефективного і приємного тренування. Цей професійний мат стане незамінним помічником для проведення різних тренувань - у тому числі і на заняттях аеробікою, пілатесом та йогою. Мат відповідного розміру і досить м'який, створює приємну м'яку, але при цьому міцну поверхню для тренувань. Мат з ковзною поверхнею робить вправ зручним і безпечним. Килимок м'який, його поверхня легко набуває форми тіла. Він забезпечить вам комфорт і стійкість при заняттях йогою. Килимок не розтягується в процесі практики.
Особливості:
- Покращує тонус м'язів, стійкість та поставу.
- Ідеальний для занять пілатесом та фітнесом.
- Легко чиститься після використання.
- Не слизька поверхня.
- Приємні на дотик.
- Є вбудований ремінець для транспортування.
Розміри (см):
- довжина: 183
- ширина: 61
- товщина: 0.6
- Вага (кг): 1
Матеріал - 100% TPE
>
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Power system |
| Країна виробник | Чехія |
| Довжина | 183 см |
| Матеріал | ТПЕ (термопластичний еластомер) |
| Особливості | Стяжки в комплекті |
| Стан | Новий |
| Тип | Килимок/мат |
| Товщина | 6 мм |
| Ширина | 61 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виготовлено | 2020 |
| Колір | Яскраво-червоний |
- Ціна: 1 400 ₴






