
- Немає в наявності
- Код: PP_3080_Black
Маківара кругла PowerPlay 3080 Чорна PU (40*12см)
1 000 ₴
- +380 (98) 710-19-74
Кругла маківара PowerPlay застосовується для відпрацювання точності удару професіоналами різних рівнів у парі з тренером в звичайних та змішаних видах єдиноборств, у тому числі муай-тай та тайському боксі. Удари можна відпрацьовувати без обмеження радіусу атаки руками, ліктями, колінами. br/>
• впроваджено спеціальну систему Air pocket - технологію "повітряних ям": удар виплачуватись не тільки за рахунок багатошарового наповнювача, але і за рахунок вакууму;
• площа робочої зони - d- 40, h-12см;
• дві ручки дозволяють використовувати інвентар різними типами хвату; і зберігати свій первинний вигляд; • спеціальні вставки запобігають ковзанню по руці, забезпечуючи зручність і безпеку; • надлегка вага снаряда, дозволяє відмінно абсорбувати удари; br/> • ударна поверхня маківарі відзначена логотипом PowerPlay.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Power Play |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Тип | Маківара |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2 кг |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 12 мм |
| Гарантія | 14 днів |
| Діаметр | 40 см |
| Країна Реєстрації | Польща |
| Мoдель | 3080 |
| Найменування російською | Макива PowerPlay 3080 Чорна PU (40*12см) |
| Розмір | 40*12 |
- Ціна: 1 000 ₴


