
- Немає в наявності
- Код: PP_4003_75cm_Light-purple
М'яч для фітнесу PowerPlay 4003 75см Бузковий
470 ₴
+380 (68) 126-37-34
- +380 (98) 710-19-74
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
М'яч напівмассажний для фітнесу PowerPlay 4003 75см Бузковий + насос
< strong>Призначення: для зайнятися фітнесом вдома і в тренажерному залі.
Опис:
- Фітболи (м'яч для фітнесу) широко застосовуються для силових вправ, фітнесу, лікувальної та розвивальної гімнастики для дітей та вагітних жінок.
- Їх застосування допомагає розвивати координацію, силу і витривалість, зміцнити м'язовий корсет, покращити поставу; знімає лишнє навантаження зі spini; сприяє спаленню калорій під час фітнес-заняття, дозволяє зробити більш підтягнутими м'яки м'язи всього тіла.
- М'яч для фітнесу PowerPlay 4003 75 см + насос виготовлений з міцного PVC однієї сторони і масажну з іншої, легкий, стійкий до розривів (максимальні навантаження до 150 кг), при контакті зі шкірою не викликає алергії. /li>
- Виконувати вправи з гімнастичним м'яка м'яча можуть люди будь-якого рівня фізичної підготовки, як дорослі, так і діти.
- Фітбол підійде як для молодих мам так і для вагітних, адже є цілком безпечним і не містить токсичних матеріалів.
- Функціональний тренажер, який можна використовувати для тренування всіх м'язів тіла.
- Насос для накачування м'яча в комплекті. < /ul>
- Від 155 - 165 см - підійде фітбол діаметром 55 см
- Від 165 - 17 5 см - підійде фітбол діаметром 65 см
- Вище 175 см - підійде фітбол діаметром 75 см
- Розмір - Ø 75см
- Матеріал -ПВХ
- Максимальні навантаження 150 кг
Як правильно вибрати діаметр м'яча для фітнесу (фітболу):
Технічні характеристики:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Power Play |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Діаметр | 75 см |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Особливості | Система антірозрив, Насос |
| Стан | Новий |
| Тип | Масажний |
| Колір | Фіолетовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виготовлено | 2020 |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна Реєстрації | Китай |
| Постачальник | ТОВ "АКОРД-УКРАЇНА" 46008 м. Тернопіль, вул.Подільська,44 |
| Розмір | 75см |
| Термін придатності | необмежений |
- Ціна: 470 ₴







