
- Немає в наявності
- Код: PP_4001_65_Blue
М'яч для фітнесу PowerPlay 4001 65см Синій + насос
390 ₴
+380 (68) 126-37-34
- +380 (98) 710-19-74
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
М'яч для фітнесу PowerPlay 4001 65см Синій + насос
Призначення: для зайняти фітнесом вдома і в тренажерному залі.
Опис:
- Фітболи (м'яч для фітнесу) широко використовують для силових упражнень, фітнесу, лікувальної та розвивальної гімнастики для дітей та вагітних жінок.
- Їх застосування допомагає розвивати координацію, силу і витривалість, зміцнити м'язовий корсет, покращити поставу; знімає лишнє навантаження зі spini; сприяє спаленню калорій під час фітнес-заняття, дозволяє зробити більш підтягнутими м'яки м'язи всього тіла. легкий, стійкий до розривів (максимальні навантаження до 150 кг), при контакті зі шкірою не викликає алергії. вправи з гімнастичним м'яком можуть мати люди будь-якого рівня фізичної підготовки, як дорослі, так і діти. токсичних матеріалів.
- Функціональний тренажер, який можна використовувати для тренування всіх м'язів тіла.
- Насос для накачування м'яча в комплекті.
Як правильно вибрати діаметр м'яча для фітнесу (фітболу):
- Від 155 - 165 см - підійде фітбол діаметром 55 см
- Від 165 - 175 см - підійде фітбол діаметром 65 с м
- Вище 175 см - підійде фітбол діаметром 75 см
Технічні характеристики:
- Розмір -Ø 65см < li>Матеріал -ПВХ
- Максимальні навантаження до 150 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Power Play |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 65 см |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | для всіх |
| Габарити упаковки | 30*15*15см |
| Гарантія | 14 днів |
| Особливості | в комплекті насос |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Тип | фітбол |
- Ціна: 390 ₴








