
- Немає в наявності
- Код: PP_4003_D65_Lilac
М'яч для фітнесу PowerPlay 4003 65см Синій
420 ₴
+380 (68) 126-37-34
- +380 (98) 710-19-74
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
М'яч напівмассажний для фітнесу PowerPlay 4003 65см Синій+ насос
Призначення: для зайняти фітнесом вдома і в тренажерному залі.
Опис:
- Фітболі яч для фітнесу) широко застосовуються для силових вправ, фітнесу, лікувальної та розвивальної гімнастики для дітей та вагітних жінок. знімає лишнє навантаження зі spini; сприяє спаленню калорій під час фітнес-заняття, дозволяє зробити більш підтягнутими м'яки м'язи всього тіла. однієї сторони і масажну з іншої, легкий, стійкий до розривів (максимальне навантаження до 150 кг), при контакті зі шкірою не викликає алергії. .
- Виконувати вправи з гімнастичним м'ячем можуть люди будь-якого рівня фізичної підготовки, як дорослі, так і діти. є цілком безпечним і не містить токсичних матеріалів.
- Функціональний тренажер, який можна використовувати для тренування всіх м'язів тіла.
- Насос для накачування м'яча в комплекті.
Як правильно вибрати діаметр м'яча для фітнесу (фітболу):
- Від 155 - 165 см - підійде фітбол діаметром 55 см
- Від 165 - 175 см - підійде фітбол діаметром 65 см
- Вище 175 см - підійде фітбол діаметром 75 см
Технічні характеристики:
- Розмір -Ø 75см
- Матеріал -ПВХ
- Максимальні навантаження до 150 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Power Play |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 65 см |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Особливості | Система антірозрив, Насос |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN Продукту | 6920504140030 |
| Вікова група | Для всіх |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна Реєстрації | Польща |
| Мoдель | 4003 |
| Розмір | 65 см |
| Тип | Фітбол |
- Ціна: 420 ₴








