
- Немає в наявності
- Код: PP_4003_D75_Dark-grey
М'яч для фітнесу PowerPlay 4003 75см Темно сірий
470 ₴
- +380 (98) 710-19-74
М'яч напівмассажний для фітнесу PowerPlay 4003 75см Темно сірий + насос
Призначення: для зайнятися фітнесом вдома і в тренажерному залі. для фітнесу) широко застосовуються для силових вправ, фітнесу, лікувальної та розвивальної гімнастики для дітей та вагітних жінок. знімає лишнє навантаження зі spini; сприяє спаленню калорій під час фітнес-заняття, дозволяє зробити більш підтягнутими м'яки м'язи всього тіла. Як правильно вибрати діаметр м'яча для фітнесу (фітболу): Технічні характеристики:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Power Play |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 75 см |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Особливості | Система антірозрив, Насос |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN Продукту | 6920504140047 |
| Вікова група | Для всіх |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна Реєстрації | Польща |
| Мoдель | 4003 |
| Розмір | 75см |
| Тип | фітбол |
- Ціна: 470 ₴








