
- Немає в наявності
- Код: PP_4010_Voilet_(183*0,6)
Коврик для фітнесу та йоги PowerPlay 4010 (183*61*0.6) Фіолетовий
380 ₴
+380 (68) 126-37-34
- +380 (98) 710-19-74
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Коврик для фітнесу та йоги PowerPlay 4010 (183*61*0.6 см) Фіолетовий
Призначення: для зайнятися фітнесом та йогою вдома і в тренажерному залі.< /strong>
Опис:
- Універсальний аксесуар для тих, хто тільки почав практикувати йогу і тих, хто займається йогою давно. >
- Також він підходить для зайняти пілатесом та фітнесом.
- Завдяки своїй товщині цей коврик надежно захищає лікті та коліна від синців при упорі на твердій поверхні.
- Коврик PowerPlay 4010 виготовлений з якісного PVC, приємний на ощупь, не викликає подразнення шкіри, має нековзку поверхню, завдяки чому виконувати вправи комфортно та безпечно.
- Коврик просто чиститися (можливе ручне прання), зручний у зберіганні та транспортуванні.
- Він легко скручується і зберігає свій початковий вигляд протягом тривалого терміну використання.
Технічні характеристики:
- Розмір - 183 *61*0.6
- До лір - Фіолетовий
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Power Play |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 183 см |
| Особливості | Стяжки в комплекті |
| Товщина | 6 мм |
| Колір | Фіолетовий |
| Ширина | 61 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити упаковки | 60*15*15см |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
- Ціна: 380 ₴






