
- Немає в наявності
- Код: PP_4010_Mint_(173*0,6)
Коврик для фітнесу та йоги PowerPlay 4010 (173*61* 0.6) М'яка ятня
340 ₴
+380 (68) 126-37-34
- +380 (98) 710-19-74
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Коврик для фітнесу та йоги PowerPlay 4010 (173*61* 0.6) М'яка ятний
Призначення: для зайнятися фітнесом та йогою вдома і в тренажерному залі .
Опис:
- Універсальний аксесуар для тих, хто тільки почав практикувати йогу і тих, хто займається йогою давно.< /li>
- Також він підходить для зайняти пілатесом та фітнесом.
- Завдяки своїй товщині цей коврик надійно захищає лікті та коліна від синців при упорі на твердій поверхні.
- Коврик PowerPlay 4010 виготовлений з якісного PVC, приємний на ощупь, не викликає подразнення шкіри, має нековзку поверхню, завдяки чому виконувати вправи комфортно і безпечно. li>
- Він легко скручується і зберігає свій початковий вигляд протягом тривалого терміну використання.
Технічні характеристики:
- Розмір - 173*61*0.6
- Кількість ір - М'ятний
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Power Play |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 173 см |
| Особливості | Стяжки в комплекті |
| Тип | Килимок/мат |
| Ширина | 61 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити упаковки | 60*15*15см |
| Гарантія | 14 днів |
| Матеріал | полівінілхлорид (PVC); |
| Розмір | 173*61*0.6 см. |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Товщина | 6 |
| Колір | М'ятний |
- Ціна: 340 ₴





