
- Немає в наявності
- Код: PP_4114_Green_Medium
Фитнес резинка PowerPlay 4114 Medium light Зелена
80 ₴
+380 (68) 126-37-34
- +380 (98) 710-19-74
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Призначення: для зайнятися фітнесом вдома і в тренажерному залі.
Опис:
- Зробіть ваші ноги стрункими, а сідниці і м'якою зв'язкою кору підтягнутими з петлями Powerplay 4114. Ви можете не хвилюватися про те, що вони можуть порватися: вони дуже міцні! Даже після регулярних і довготривалих тренувань резинки не втрачають свою форму і пружність. Ці аксесуари для ног дуже легкі і компактні, вони без зусиль помістяться в жіночу сумочку. І тому вони ідеально підійдуть для подорожей і носіння з собою повсякчас. вправ, збільшивши навантаження, не викликаючи при цьому звикання м'язів.
- Перевагою гумових петель є їх мобільність, легкість у використанні. сили і витривалості.
- Упражнення з еспандером широко використовують не тільки спортсменами, він також популярний і у людей, які активно займаються фізичною підготовкою.
- Еспандер-петля добре розвиває м'язову структуру, силу і гнучкість.
Технічні характеристики:
- Тип - Еспандер-стрічка
- Товщина - 0.8< /li>
- Матеріал - Латекс
- Колір - Зелений
- Рівень протилежності - Середній
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Power Play |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 50 см |
| Тип навантаження | Розтягнення |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити упаковки | 25*5*0.5 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Матеріал | Латекс |
| Розмір | 500 x 50 x 0.8 мм; |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Тип | Еспандер |
| Тип опору: | Середній (Medium resistance) |
- Ціна: 80 ₴






