
- Немає в наявності
- Код: 8322
Сумка для спортзалу Sports SP-Sport кольору в асортименті
368 ₴
- +380 (98) 710-19-74
Сумка для спортзала Sports SP-Sport кольору в асортименті
Призначена для для перенесення особистих речей. Багатофункціональна.
Матеріал: Поліестер, PVC
Габаритні розміри 51 х 22 х 31 см
Сумка для спортзала SP-Sport необхідний аксесуар, коли займається спортом або подорожуєш.
Перегородки дають змогу практично й оптимально організувати вміст відповідно до потреб користувача. Це гарантує, що відповідні передом/ети можуть бути розділені так, щоб до них був зручний і швидкий доступ.
Перегородки дають змогу практично й оптимально організувати вміст відповідно до потреб користувача. Це гарантує, що відповідні передом/ети можуть бути розділені так, щоб до них був зручний і швидкий доступ.
Плечові ремені з додатковою підкладкою підвищують комфорт під час носіння, особливо коли вона заповнена важким багажем. Підкладка не дає лямкам врізатися в плечі, завдяки чому носіння навіть важкої сумки не викликає дискомфорту.
Компактний розмір неабияк полегшує транспортування, тому він вміститься в багажнику невеликого автомобіля й буде зручнішим варіантом для коротких поїздок. Компактна форма також стане в пригоді для відвідування басейну або тренажерного залу.
Насолоджуйтеся своєю сумкою довгий час. Матеріали, використані під час виготовлення, забезпечують її довговічність і дають змогу використовувати її впродовж тривалого часу незалежно від умов і інтенсивності використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SP-Sport |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Поліестер |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Розміри | |
| Висота | 31 см |
| Глибина | 25 см |
| Ширина | 51 см |
- Ціна: 368 ₴
